^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Dla uczniów

Zielona Pracownia

zdj4Z dumą i radością włączyliśmy się w akcję "Rekord dla Niepodległej" i o godz. 11:11 odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu narodowego. Następnie uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości przygotowanym przez klasę 6a i 6b pod opieką p. Pauliny Pietrzyckiej i p. Krzysztofa Kuboszka. Wszyscy w skupieniu wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych. Rys historyczny przybliżył uczniom okoliczności utraty niepodległości, wydarzeń z okresu zaborów, a następnie odzyskania niepodległości w dniu 11 listopada 1918 roku.

Barwy narodowe, godło, hymn oraz własnoręcznie wykonane kotyliony w barwach narodowych podkreśliły patriotyczny charakter apelu. Na koniec naszej uroczystości nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie, którzy brali udział w konkursie historyczno-plastycznym zorganizowanym z okazji tej pięknej rocznicy.

 

Rekord dla Niep...
Rekord dla Niepodległej Rekord dla Niepodległej
Rekord dla Niep...
Rekord dla Niepodległej Rekord dla Niepodległej
Rekord dla Niep...
Rekord dla Niepodległej Rekord dla Niepodległej
Rekord dla Niep...
Rekord dla Niepodległej Rekord dla Niepodległej
Rekord dla Niep...
Rekord dla Niepodległej Rekord dla Niepodległej
Rekord dla Niep...
Rekord dla Niepodległej Rekord dla Niepodległej

Zbiórka dla Marysi!
Program "Erasmus+"
Zbiórka nakrętek!