^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Zielona Pracownia

Program "Laboratoria Przyszłości"

zdj22We wtorek 15 maja 2018 r. gościliśmy w naszej szkole uczestników projektu Erasmus+. Na początku wizyty przedstawiciele Finlandii, Anglii, Holandii i Hiszpanii wraz z naszymi uczniami udali się do Westernowego Miasteczka Twinpigs w Żorach. Uczestnicy brali udział w pokazach, seansach, grach zręcznościowych i wielu innych atrakcjach na terenie parku. Następnie wrócili do szkoły aby pokazać nam kraje, z których przyjechali i poczęstować różnymi smakołykami. Mogliśmy spróbować m.in. pyszne czekoladki z Holandii,hiszpańską oliwę i szynkę oraz sery.

Z kolei goście mogli spróbować naszych pierogów i placków ziemniaczanych, były też ciasteczka i tradycyjna polska kiełbasa. Po poczęstunku goście zostali oprowadzeni po szkole w towarzystwie uczniów klasy 7 "b". Następnie przedstawiciele każdego z krajów mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych i zobaczyć pokaz naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...
Wizyta gości z ...

Laboratoria Przyszłości
Program "Erasmus+"
Zielona Pracownia