walentynkiSamorząd Szkolny zaprasza uczniów klas 4-6 na Walentynkowy Wieczorek Taneczny w Stylu Retro, który odbędzie się 13 lutego. Zamierzamy „wybrać się” wehikułem czasu w różne epoki, zaczynając od lat 20. i kończąc na latach 90. XX wieku. Dlatego każda z klas będzie proszona o przebranie się w stylu dziesięciolecia, które zostało wylosowane.
Przydzielone epoki:
klasa IV lata 20.
klasa V a lata 40.
klasa V b lata 30.
klasa VI a lata 60.
klasa VI b lata 80.
klasa VII a lata 50.
klasa VII b lata 70.
klasa VIII lata 90.
Będzie nam towarzyszyła muzyka z tych lat.
W czasie dyskoteki wybierzemy najlepiej wystylizowana parę.

pocztowka lowicka folk weselicho 9825Samorząd szkolny zaprasza uczniów klas 4-8 na andrzejki w stylu folk, które odbędą się w czwartek 28 listopada w godzinach od 16.00 do 20.00.
Przypominamy też, że piątek 22 listopada jest dniem tematycznym pod hasłem : " Na ludowo ".
Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

z16 grudnia był w naszej szkole dniem w Mikołajkowej Czapce. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum chętnie założyli czapki. Na korytarzu szkolnym dominował kolor czerwony. Ten mały element ubioru wywoływał uśmiech i przypominał, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej: Dzień w Mikołajkowej Czapce

z1

Uwaga, uwaga.
Samorząd ogłasza dzień 5 listopada 2018 r. "Dniem Postaci z Bajki".
W dniu tym możesz przebrać się za postać z bajki lub posiadać jakiś motyw bajkowy bądź element stroju bajkowego.

wyboryUWAGA KANDYDACI DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO !

Przypominamy,że warunkiem wzięcia udziału w wyborach jest bardzo dobre lub wzorowe zachowanie oraz przygotowanie swojego plakatu wyborczego, w którym należy się przedstawić się i odpowiedzieć na następujące pytania:

* Dlaczego uważasz, że będziesz dobrym kandydatem do S. U.?
* Co zmieniłbyś/zmieniłabyś w naszej szkole?
* Co chciałbym/ chciałabym zorganizować w tym roku szkolnym?
* Jakie są twoje zainteresowania?

Czytaj więcej: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

dzień tęczySamorząd Szkolny ogłasza kolejny dzień tematyczny: "Dzień Tęczy"

Pragniemy aby w naszej szkole było bardzo kolorowo i każdy uczeń miał ubrania w przynajmniej 4 kolorach.
Wakacje już tuż tuż, zatem niech wakacyjne kolory zawitają w murach naszej szkoły w piątek 25.05.2018 r.

zapal sie na niebieskoNie bądź zielony w temacie autyzmu! Samorząd Szkolny włącza się w akcję "Zapal się na niebiesko dla autyzmu" i we wtorek 10.04.2018 ogłasza kolejny dzień tematyczny: NA NIEBIESKO. Prosimy wszystkich uczniów o niebieski ubiór - chodzi o górną część garderoby (koszulka, koszula, sweterek, bluzka).

walentynkiWe wtorek 13 lutego 2018 r. odbędzie się dyskoteka walentynkowa dla klas 7 Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w godzinach od 16oo do 1900.

Natomiast w środę 14 lutego Samorząd Szkolny organizuje kolejny dzień tematyczny "Na czerwono". Mile widziane duże elementy garderoby w kolorze czerwonym (spodnie, sukienki, bluzki, koszule). Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.