^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Dla uczniów

Zielona Pracownia

z2W środę 16 stycznia uczniowie klas V Artur Bukowczan, Maciej Gała oraz Kacper Płodczyk zajęli II miejsce w VI Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów z klas IV do VI z gminy Skoczów w konkursie drużynowym. Serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej: Sukcesy naszych uczniów w VI Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego

zdj19 października uczniowie naszej szkoły brali udział w gminnym konkursie ortograficznym "Diamentowa ósemka". 13 października podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 8 w Skoczowie nasze uczennice odebrały nagrody - Ida Bulik za zajęcie II miejsca, a Julia Kóska za zdobycie I miejsca. Serdecznie gratulujemy!!! Do konkursu przygotowała uczennice p. Angelika Zając.

Czytaj więcej: Diamentowe dziewczyny

100 479019 kwietnia w siedzibie NSZZ "Solidarność" Podbeskidzie w Bielsku-Białej odbyło się podsumowanie okręgowego etapu konkursu plastycznego "Orzeł Biały - nasza duma". Podsumowanie połączone było z wręczeniem nagród dla autorów najlepszych prac. W spotkaniu uczestniczyły uczennice naszej szkoły: Zuzanna Franek, Patrycja Kisiała, Monika Sawczuk i Sandra Sutor.

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny "Orzeł Biały - nasza duma"

20180413 125332W zeszły  piątek odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych województwa śląskiego. Uczestniczyła w niej nasza uczennica - Julia Kóska. Oto jej wrażenia z tego wyjątkowego dnia:

"Jadąc na galę, nie wiedziałam, czego się spodziewać. Za to na miejscu nie mogłam uwierzyć,  że tyle osób zostało laureatami. Niektórzy nawet wielokrotnymi. Bardzo ich podziwiam. Z siebie też jestem dumna. Moja obecność na gali to zasługa mojej ciężkiej pracy. Gdy stanęłam na scenie i odbierałam gratulacje, byłam pewna, że warto było podjąć ten wysiłek"
Serdecznie gratulujemy Julii tego wielkiego sukcesu i życzymy kolejnych.

100 477810 kwietnia br. w Cieszynie odbyło się podsumowanie XXV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach". Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły: Joanna Zgolak z kl. Ia (II miejsce w kategorii rysunek), Aleksandra Wisełka z kl. IIIb (III miejsce w kategorii rysunek), Monika Duda i Martyna Tengler z kl. IVb (III miejsce w kategorii makieta). Ponadto wyróżnienie otrzymała Agnieszka Nowak z kl la.

Czytaj więcej: Sukcesy uczennic w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

zdj16Nasi uczniowie tj. WIKTORIA KUCZERA z kl. VII b oraz MACIEJ JAWOR z kl. VII a wzięli udział w ogólnopolskim konkursie na reklamę: Język polski - język pokoleń. Spośród prac z całej Polski ich reklama została zakwalifikowana do wielkiego finału.16 marca na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyły się finały konkursów przeprowadzonych w ramach Miesiąca Języka Ojczystego.

Czytaj więcej:  I miejsce w konkursie na reklamę: Język polski-język pokoleń

zdj120.02.2018 r. odbył się w Bielsku-Białej etap wojewódzki Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Kilka dni temu zostały ogłoszone wyniki i......nasza uczennica Julia Kóska została laureatką. Serdecznie gratulujemy. Julio, jesteśmy z Ciebie dumni. Do konkursu uczennicę przygotowała p. Angelika Zając.

Czytaj więcej: Wielki sukces uczennicy klasy VII a Julii Kóski

Zbiórka dla Marysi!
Program "Erasmus+"
Zbiórka nakrętek!